motoger

Pompa olejowa Volkswagen Vento

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento

Sprzedawcy części do Volkswagen Vento:

części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części zamienne
części używane amerykańskie
moto2
auto szrot
giełda części poznań
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
auto części
giełda części
moto2.pl
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
części moto2
części używane opel
auto części poznań
części używane poznań

Cena Pompa olejowa Volkswagen Vento Cena

Tanie części do Volkswagen Vento możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa olejowa. Znajdziesz u nas części w kategorii Silnik. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-15 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa olejowa do Volkswagen Vento jest wystawione do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa olejowa Volkswagen Vento 1.6 1998 cabrio. Tanio Pompa olejowa Volkswagen Vento 1.6 1998 cabrio. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.6 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2002. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie cabrio i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Volkswagen. Ten model Vento możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, 1h2, osobowy, osobowy, GL, sedan, tdi, cl, normalna, 19td, 1h2, TDI, GLX, CL, CL, CL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem pompa olejowa . Wiedziałem jak to zamontować do Volkswagen Vento. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Volkswagen Vento. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ludzie mówią, że Volkswagen Vento w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Vento bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Vento. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa olejowa do Vento. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten pompa olejowa. Dostałem pompa olejowa od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie pompa olejowa na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volkswagen Vento. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa olejowa. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na motoger Volkswagen Vento. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa olejowa w Volkswagen Vento. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa olejowa do Volkswagen Vento. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa olejowa. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa olejowa. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Volkswagen Vento na części.  


KONTAKT

tanio Pompa olejowa Volkswagen Vento

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Pompa olejowa Volkswagen Vento
Pompa olejowa Volkswagen Vento Pompa olejowa Volkswagen Vento
Copyright © 2025. MOTOGER.pl